Trudy Guest House
Trudy Guest House Cuzco zahrnuje 13 pokojů a je 14-minutovou chůzí od Muzeum předkolumbovského umění. K dispozici je i soukromé parkoviště na místě.
Areál je umístěn ve vzdálenosti 5 minut chůze od centra města Cuzco. Hotel je 15 minut pěšky od Muzeum Inků. Nachází se asi 5 minut chůze od autobusového nádraží Clorinda. Trudy Guest House je zhruba 8 minut jízdy na letiště Alejandro Velasco Astete International.
Všechny pokoje v Trudy Guest House mají psací stůl a TV s plochou obrazovkou se satelitními kanály, a také samostatnou toaletu a sprchu. Součástí každého pokoje hotelu je také měkké polštáře, baculaté polštáře a péřové polštáře pro pohodlí hostů.
Hosté si mohou užít jídlo v restauracích Super Pollo a restaurante pizzeria el charro, které se nachází asi 5 minut chůze od Trudy Guest House.
- Místní zajímavosti
- Monastery of saint Catherine of Siena730 km
- Muzeum Centro de Textiles322 km
- Centro Historico De Cusco708 km
- Museo de Sitio Qorikancha400 km
- Tawa Concept479 km
- La Pagina en la Puerta759 km
- Incari478 km
- Letiště
- Alejandro Velasco Astete International3,6 km
- Vlaková nádraží
- Wanchaq Train station600 m
V hotelu
V pokoji
- Wi-Fi v pokojích zdarma
- Jídelní stůl
- Toaletní potřeby zdarma
- LCD TV
- Budík s rádiem
- Parketová podlaha
Důležité oznámení
- Detaily přistýlek
- Dětská postýlka je k dispozici pro všechny děti do 2 let za poplatek us$ 15 za osobu a noc.
- Všechny děti do 12 let mohou spát na přistýlce za us$ 15 na osobu a noc.
- Cena za přistýlku za ubytování starší děti/dospělí je us$ 20 za osobu a noc.
Často kladené otázky
- 🚗
Kde můžeme zaparkovat auto v Trudy Guest House?
Hosté Trudy Guest House mohou zaparkovat svá vozidla na soukromém parkovišti, což se nachází na místě za 2 dolary na den. - 💵
Kolik bude stát rezervace pokoje v Trudy?
Průměrná cena za pokoj v Trudy je 25 $. Pro více informací kontaktujte prosím hotelový personál. - 🌇
Jak dlouho bude trvat cesta z Trudy Guest House Cuzco do centra města?
Z Trudy Guest House Cuzco do centra města dojdete za 5 minut. - ✈
Jak daleko je Alejandro Velasco Astete International od Trudy Guest House?
Letiště Alejandro Velasco Astete International a Trudy jsou od sebe vzdáleny 5 km. - 🚎
Je vedle Trudy Guest House Cuzco nějaká veřejná doprava?
Nejbližší autobusová zastávka je Correo a nachází se do 150 metrů od Trudy Guest House Cuzco. - 🍹
Jaké jsou nejlepší restaurace v okolí Trudy Guest House?
Mezi nejlepší restaurace poblíž Trudy Guest House patří Cabana de Gabriel Restaurant a Yola Restruant, a nacházejí se v okruhu 150 metrů. - 🕗
Kdy je v Trudy Guest House Cuzco čas odhlášení?
Hosté Trudy Guest House Cuzco se musí odhlásit v 10:00.